Výživa, která si poradí s bolestí kloubů

Bolavé klouby, o ty rozhodně nikdo nestojí.Pravda ale je, že se tomuto zdravotnímu problému dříve či později nevyhne nikdo z nás. Kloubní aparát je během života extrémně namáhán. Klouby se vlastně opotřebovávají i při sebemenším pohybu. Pokud nemají správnou výživu, chátrají o to rychleji. Máme pro vás tip na jednoho pomocníka, který umí s bolestí efektivně bojovat.

Působí jako prevence i v akutních stavech

Naším tipem pro vás je přípravek Gelatina plus. Jedná se o speciální kloubní výživu, která byla vyvinuta s jedním hlavním účelem – má bojovat proti bolestivým kloubům a pomoci je udržet v dobré kondici nehledě na věk. Zajímavé je, že Gelatina plus funguje skvěle jako prevence a současně dobře pomůže i v případě, kdy se již problémy s klouby objevily.

Pomoc díky speciálnímu složení

gelatinaVýživa Gelatina plus obsahuje kombinaci účinných látek, které podporují optimální stav kloubů. V největším procentu obsahuje kolagen – látku, která se nachází v kloubní chrupavce. Během života ale z těla mizí, čímž dochází k rapidnímu zhoršování stavu kloubů. Čím méně kolagenu je, tím větší bolest přichází. Gelatina plus obsahuje speciální hydrolyzovaný kolagen Q-PREMIUM®. Právě tento dokáže lidské tělo nejlépe a nejrychleji zpracovat. Kolagen Q-PREMIUM® je výjimečný tím, že obsahuje i 20 aminokyselin a spolu s nimi podporuje další tvorbu kolagenu v lidském těle. Pokud se tedy Gelatina plus užívá pravidelně, má tělo dostatek kolagenu, čímž se výrazně zlepšuje stav kloubů. Kromě toho se ve složení přípravku nachází ještě další důležité látky. Jsou to minerály: železo, vápník, hořčík a také vitamín C. I všechny tyto jsou pro zdraví kloubů nezbytné. Vápník podporuje dobrý stav kostí, železo podporuje tvorbu červených krvinek a tak pomáhá k uzdravování celého organismu, Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu a hořčík je minerálem nezbytným pro celkové zdraví.

Gelatina plus patří mezi účinné přírodní doplňky pro zdraví a koupit ji můžete na oskarsalus.cz.

logo

Rada na závěr – pokud vás bolest kloubů trápí, řešte ji. Může to být i signál závažných nemocí.